PIKNIK PODMIOTÓW EKONOMII SPOŁECZNEJ

Wydział Polityki Społecznej Urzędu Miasta Częstochowy zaprasza podmioty ekonomii społecznej do udziału w Pikniku Podmiotów Ekonomii Społecznej, który odbędzie się w niedzielę 23 czerwca 2024 r. na Promenadzie Niemena w Częstochowie. Dzięki udostępnionej przez nas przestrzeni Organizacje będą miały okazję rozgościć się, zaprezentować z jak najlepszej strony i zaprosić mieszkańców do siebie!

Piknik Podmiotów Ekonomii Społecznej, to niepowtarzalna okazja, by:

  • zaprezentować mieszkankom i mieszkańcom Częstochowy swoją ofertę,
  • poznać inne Podmioty Ekonomii Społecznej i razem z nimi pracować nad pozytywnym wizerunkiem III sektora.

Podczas wydarzenia będziecie mogli poznać prezentujące się na stoisku wystawienniczym, działające na naszym terenie, organizacje pozarządowe takie jak Stowarzyszenia, Fundacje, Koła Gospodyń itp. Zachęcamy do udziału w interaktywnych warsztatach, pokazach czy zajęciach, które będą ciekawą formą przestawienia działalności organizacji.

Udział w Pikniku jest bezpłatny.

Nasze Stowarzyszenie również bierze udział w tym Pikniku. W związku z tym zapraszamy osoby chętne do organizacji stoiska i prezentacji Naszego Stowarzyszenia. Liczymy na Wasze zainteresowanie i pomoc.

Serdecznie zapraszamy

czerwiec 2024
P W Ś C P S N
« maj    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Archiwa